Relax your body. Calm your mind. Renew your spirit
Сучасний SPA-комплекс Charlton Estate — це простора зона для відпочинку з власною банею, фіто-кімнатою, масажною зоною, терасою, відкритим басейном з джерельною водою та зоною BBQ. Уявіть відпочинок у найвисокогірнішому SPA Буковеля — з тераси та басейну ви зможете насолоджуватись неперевершеним видом на головні вершини Карпат
Після відвідування затишного банного SPA-комплексу, після проходження унікального банного обряду, чарівних масажів і СПА процедур, ви обов'язково будете повертатися до нас і приводити своїх друзів. Ми ж, в свою чергу, будемо дарувати вам свою любов, увагу і турботу. З вдячністю, команда банного SPA-комплекса "Charlton Estate Bukovel".
Оздоровлення і релакс

Старослов'янський банний обряд

Старослов’янський банний обряд унікальний по своїй природі, наповнений силою та енергією відновлення тіла, душі і думок. Ми сміливо, але дбайливо доповнили цей стародавній ритуал сучасною методикою пропарювання з контрастним охолодженням і дали йому нове, наповнене яскравими барвами життя. Нашими фахівцями-банщиками розроблений і впроваджений в практику ексклюзивний метод глибокої заморозки і пропарювання. Гарантуємо, що в процесі обряду ви отримаєте нові, ні з чим не схожі відчуття та яскраві емоційні переживання. У процедурі обряду використовуються березові, кленові і дубові віники, фітотрави. Тривалість обряда – 3 години.

Оздоровлення і релакс

Масажі

Масаж — одна з найпопулярніших релаксаційних процедур, що широко застосовується як у косметологічних так і в лікувальних цілях. Для максимального відпочинку, пропонуємо різні техніки та види масажів, що відновлюють, тонізують, дозволяють не лише розслабити м’язи, але і відновити природну красу фігури:

  • Класичний масаж – 60/90 хв, місцевий (окремі ділянки тіла) – 30 хв
  • Масаж голови – 20 хв
  • Масаж стоп – 30 хв
  • Лімфо-дренажний масаж – 60/90 хв
  • Спортивний масаж – 60/90 хв
  • Антицелюлітний масаж – 40 хв
  • Масаж шийно-комірцевої зони та голови – 30 хв
  • Дитячий масаж – 45хв

 

Оздоровлення і релакс

Скрабування та пілінг

Однією з найбільш дієвих процедур для омолодження і поліпшення якості шкіри є пілінг. Метою процедури є поліпшення стану здоров’я шкіри, зовнішнього вигляду, розкупорування пор і загальне оздоровлення. На практиці процедура являє собою легкий приємний масаж, під час якого ароматна суміш очищувальних речовин втирається в тіло. У нашому SPA-комплексі пропонуємо  медово-соляне та мильне скрабування.

Оздоровлення і релакс

Пропарювання віниками

Масаж банними віниками розслабляє, знімає стрес і покращує стан шкіри. Пропарювання віником стимулює кровообіг в шкірі та м’язах, регулює потовиділення і теплообмін шкірних покривів, виводить токсини і зайву воду.

Проживання в комплексі

Наші затишні котеджі

Котедж розрахований на 4 людини

Ann`s Cottage

від 6200
грн \ ніч
Іконка Гостя
4 Гостей
Планування
1 Вид на гори
45 

м2

Котедж розрахований на 4 людей

Charlton House

від 17950
грн \ ніч
Іконка Гостя
4 Гостей
Планування
2 Вид на гори
220 

м2

Котедж розрахований на 8 людей

Helen Cottage

від 13000
грн \ ніч
Іконка Гостя
8 Гостей
Планування
2 Вид на гори
160 

м2

Номер розрахований на 2 людей

Lower Room

від 3100
грн \ ніч
Іконка Гостя
2 Гостей
Планування
1 Вид на гори
35 

м2

Номер розрахований на 2 людей

Upper Room

від 3500
грн \ ніч
Іконка Гостя
2 Гостей
Планування
1 Вид на гори
35 

м2

Забронювати
Зв`язок з нами

Замовити послугу